ТМ "Український продукт"

ПОЛІТИКА ЯКОСТІ

Використання передового світового досвіду, стандартів, обладнання, дотримання санітарних норм, правил безпеки харчових продуктів та продовольчої безпеки на виробництві м'ясної продукції та ковбас, дає нам можливість забезпечити нашого споживача якісним безпечним та корисним продуктом.

КОЖЕН СПОЖИВАЧ МАЄ ПРАВО НА
ЯКІСНУ ПРОДУКЦІЮ

Здорове харчування – одна зі складових довгого і щасливого життя.
Торгова марка "Український продукт" завжди пам'ятає про це і приділяє велику увагу контролю якості виготовленої продукції.
Наше сімейне виробництво гарантує створення чесного та натурального продукту найвищої якості.

Уся сировина, що надходить на виробництво та використовується там, проходить державний ветеринарний контроль і перевіряється на всіх етапах технологічного процесу (з моменту постачання сировини й аж до випуску готової продукції).
.
На виробництві діє система менеджменту з контролю безпеки і якості харчових продуктів відповідно до вимог міжнародних стандартів ( НАССР ISO 22000:2018).
Лабораторний контроль якості  ковбас

Система управління безпечністю харчових продуктів
ISO 22000

Система управління безпечністю харчових продуктів НАССР, зручно систематизує на підприємстві чисельні санітарні та технологічні норми і правила виробництва, полегшує поточний контроль та гарантує безпечність харчових продуктів на постійній основі.
У 2018 році, відповідно до принципів НАССР, наше підприємство успішно пройшло сертифікаційний аудит з якості у відповідності до вимог стандарту харчової безпеки.

Отриманий сертифікат ISO 22000:2018 «Системи управління безпечністю харчових продуктів» – це найбільш ефективний спосіб підтвердити виконання вимог ЗУ «Про безпечність та якість харчових продуктів» та підвищити безпеку своєї продукції до рівня міжнародних стандартів.

Залишіть свій номер і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться!
Made on
Tilda