ТМ "Український продукт"
Про нас

ТМ "Український продукт"- сучасне підприємство з виробництва ковбас та м'ясних делікатесів.

Сімейне виробництво займається виготовленням варених, напівкопчених, варено-копчених ковбас, сосисок, сардельок, сирокопчених продуктів та м'ясних делікатесів, використовуючи лише якісну сировину та натуральні інгредієнти, з дотриманням суворого контролю якості на всіх етапах виробництва.

ТМ "Український продукт"

ТМ «Український продукт» - сімейне виробництво з виготовлення ковбасних та м'ясних продуктів під власною торговельною маркою.

Історія сімейної справи почалася у 2017 році. Наше підприємство – це сучасне виробництво, яке об'єднало досвідчених працівників та талановитих технологів для створення високоякісного продукту з акцентом на витончений смак.

Ми використовуємо сучасні технології виробництва та дотримуємося класичних вітчизняних рецептур, що дозволяє нам виробляти понад 40 найменувань ковбасних виробів високої якості, зокрема:

Асортимент ТМ «Український продукт» постійно оновлюється новими зразками ковбасних виробів та м'ясних делікатесів.

Використовуємо сучасні технології для виготовлення ковбасних виробів та м'ясних делікатесів.

Ковбаси з натуральних інгрідієнтів
Технологи нашого виробництва постійно вдосконалюють свою майстерність та використовують рецепти та технології які пройшли перевірку часом, отримали високі оцінки як вітчизняних, так і закордонних спеціалістів в галузі виробництва ковбасних виробів та м'ясних делікатесів.
Застосування провідних методів і технологій, а також високий рівень знання та майстерності наших спеціалістів дає можливість виготовлення смачної ковбаски, сосиски, сардельки, вишуканого м'ясного делікатесу, з яловичини, свинини та курятини, які задовольнять вибагливі смаки споживача.

Використання на підприємстві ТМ «Український продукт» сучасного обладнання також дає можливість забезпечити споживача високоякісним та безпечним продуктом з найкращими смаковими властивостями. Ми виготовляємо продукцію згідно Державних стандартів (ДСТУ), Технічних умов (ТУ), Технічних інструкцій (ТІ), а також працюємо над розробкою власних ТУ, ТІ з подальшим впровадженням на виробництві.
каталог
Для виготовлення м'ясних продуктів ми використовуємо лише якісну натуральну м'ясну сировину, оригінальні спеції та інші інгредієнти, які купуємо у перевірених постачальників.

Значну увагу приділяємо якості продукції, яка виготовляється під пильним наглядом висококваліфікованих технологів та працівників.

На виробничому майданчику впроваджена та ефективно діє система менеджменту з якості харчових продуктів відповідно до вимог міжнародних стандартів.
(ISO 22000:2018, НАССР).
Ми створюємо продукцію ДЛЯ ВАС, ЯК ДЛЯ СЕБЕ
Копчені ковбаси ТМ"Український продукт"

Наш головний пріоритет – виготовлення високоякісних ковбасних виробів та м'ясних делікатесів

Залишіть свій номер і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться!
Made on
Tilda