ТМ "Український продукт"

ПЕРЕВАГИ
ТМ "УКРАЇНСЬКИЙ ПРОДУКТ"

Що ми пропонуємо нашим споживачам?

Кожен споживач в праві отримати високоякісний, корисний та безпечний для здоров'я продукт, будь то м'ясний делікатес, копчена чи варена ковбаса, сосиска, сарделька, смачні копчені курячі стегна чи крила, тощо. Саме тому, на підприємстві ТМ "Український продукт" суворо дотримуються правил виробництва м'ясних продуктів згідно міжнародних стандартів (НАССР, ISO 22000:2018).

Використовуємо якісне
м'ясо.

М'ясо – це поживно, апетитно, смачно і корисно. Цей продукт є цінним джерелом білка, який необхідний для життєдіяльності організму людини, незамінних вітамінів та амінокислот. Від того, яке м'ясо використовується залежить смак та користь виготовленого продукту. Саме тому, на виробництві ТМ «Український продукт» використовується якісна, сертифікована сировина від перевірених постачальників.
В сучасному світі без спецій та прянощів ніяк неможливо. Різноманітні аромати стали невід'ємною особливістю у виготовлені ковбас та м'ясних виробів. Саме вони сприяють неповторному аромату та смаку.
Для підкреслення смакових властивостей ковбасних та м'ясних виробів, наше виробництво використовує натуральні та оригінальні прянощі найкращих вітчизняних та європейських виробників.
Завдяки правильно підібраному поєднанню спецій, ковбасні та м'ясні вироби від ТМ «Український продукт» мають неповторний присмак, що неодмінно сподобається найвибагливішому споживачу.
Використовуємо натуральні, оригінальні спеції та прянощі.

Дотримуємося суворого контролю якості на всіх етапах виробництва .

Безпечність харчових продуктів є запорукою здоров'я та довголіття. Наше сімейне виробництво ТМ «Український продукт», особливу увагу приділяє дотриманню контролю якості на всіх етапах виробничого процесу відповідно до вимог міжнародних стандартів (НАССР, ISO 22000:2018). Таким чином ми гарантуємо якість та харчову безпеку нашої продукції.
Якість ковбасних та м'ясних продуктів визначаються комплексом медико-біологічних вимог, санітарних норм, якості сировини та харчових інгредієнтів.
Показники якості варених, напівкопчених, варено-копчених ковбас, сосисок, сардельок, м'ясних делікатесів та сирокопчених продуктів, залежать від складу і властивостей вихідної сировини, дотримання рецептур, технологій виготовлення продукту, органолептичних властивостей, стану виробничих приміщень, обладнань, умов та режимів їх зберігання.Виготовляємо високоякісний продукт.

Залишіть свій номер і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться!
Made on
Tilda